ABOUT ME

Cześć i czołem! 

Może powinnam zacząć od tego dlaczego i po co ten blog powstał. Cóż, więc utworzyłam go po to bym mogła gdzieś przenieść moją twórczość. Zawsze chciałam posiadać takie swoje malutkie miejsce i mam nadzieję, że ta strona nim będzie przez długi czas (już wcześniej miałam jakieś tam blogi, ale to były kompletne niewypały, chciałabym by teraz było inaczej).


Skoro kwestia powstania została już omówiona to przejdźmy do tematu dotyczącego tej zakładki, mnie.


 
Mam na imię Nikola i aktualnie mam czternaście lat. Wciąż niewiele, wiem, ale rosnę! Bardzo lubię czytać chociaż nie za bardzo mam na 

to czas i choć chciałabym to zmienić nie za bardzo mogę. Z resztą jestem zbyt leniwa, by pofatygować się do księgarni czy do biblioteki, więc książki zastępują mi seriale i filmy. Gdybyście mnie zapytali, moim ulubionym serialem jest American Horror Story. Potrafię grać na pianinie, mimo że nigdy nie uczęszczałam do żadnej szkoły muzycznej. Uczę się sama, uważam to za najlepszą formę nauki. Interesuję się też fotografią. Dość często robię zdjęcia, ale nie są one specjalnie profesjonalne. W większości robię je telefonem (zawsze mam go przy sobie, więc to proste), ale zdarza się, że czasem wyjdę gdzieś z aparatem. Powinniście również wiedzieć, że jestem perfekcjonistką i, gdy coś nie idzie po mojej myśli to zaczynam się denerwować. To dość duże utrudnienie, ponieważ każdy wie, że nic nie może być idealne. Uważam, że blog pomoże mi w jakimś stopniu uregulować moją systematyczność. Co to znaczy? To znaczy, że jestem okropnie leniwą osobą, która zostawia wszystko na ostatnią chwilę i myśli, że jak raz czegoś nie zrobi to nic się nie stanie. To straszna wada, której jestem świadoma, ale zawsze można zrzucić wszystko na geny! :)

A więc, w tym momencie już to zakończę i bardzo serdecznie zapraszam Was do lektury mojego bloga!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz, bardzo dziękuję :)

○ Proszę o kulturę
○ Jeśli masz napisać tylko "Fajny post" i zostawić link do swojego bloga to równie dobrze nie musisz nic pisać
○ Obraźliwe komentarze nie będą tolerowane
○ Krytyka jest przyjmowana, jeśli jest UZASADNIONA

Życzę miłego dnia i mam nadzieję, że będziesz wpadać tu częściej! :)